DCMM-37S-R
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM-37S-R
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Foi de date: DCMM-37S-R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCMM-37S-R
Număr parc DCMM-37S-R Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1192 pcs Fișa cu date DCMM-37S-R.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051525-0130
DCMM37SR
IDCMM37SR
IDCMM37SR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A