DCMM-21WA4S
CannonCannon
DCMM-21WA4S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM-21WA4S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
126 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMM-21WA4S
Număr parc DCMM-21WA4S Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8348 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 21WA4
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051525-0009
DCMM-21WA4S-ND
DCMM21WA4S
IDCMM21WA4S
IDCMM21WA4S-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 21 (17 + 4 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A