DCMG27H2PJK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMG27H2PJK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.DCMG27H2PJK87.pdf2.DCMG27H2PJK87.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMG27H2PJK87
Număr parc DCMG27H2PJK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6093 pcs Fișa cu date 1.DCMG27H2PJK87.pdf2.DCMG27H2PJK87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 27 (25 + 2 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power