DCMF25W3S
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMF25W3S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: DCMF25W3S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMF25W3S
Număr parc DCMF25W3S Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4093 pcs Fișa cu date DCMF25W3S.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact -
Contactați Finish Thickness Flash Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului D-Sub, Combo
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMF25W3SR
DCMF25W3SR
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
In stoc: 3090 pcs
Descarca: DCMF25W3SR.pdf
RFQ
DCMF37P
DCMF37P
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
In stoc: 4524 pcs
Descarca:
RFQ
DCMF25W3SA176
DCMF25W3SA176
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS