DCME37SNK126
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCME37SNK126
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCME37SNK126.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCME37SNK126
Număr parc DCME37SNK126 Producător Cannon
cantitate valabila 1852 pcs Fișa cu date DCME37SNK126.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCME37SNK126
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A