DCME37PZNMBK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DCME37PZNMBK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCME37PZNMBK52.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 209 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCME37PZNMBK52
Număr parc DCME37PZNMBK52 Producător Cannon
cantitate valabila 209 pcs Fișa cu date DCME37PZNMBK52.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal