DCMD25C3SJA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMD25C3SJA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.DCMD25C3SJA197.pdf2.DCMD25C3SJA197.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMD25C3SJA197
Număr parc DCMD25C3SJA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1419 pcs Fișa cu date 1.DCMD25C3SJA197.pdf2.DCMD25C3SJA197.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 5A, 7.5A Tip de contact Coax and Signal