DCMC27C2PJK87
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMC27C2PJK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.DCMC27C2PJK87.pdf2.DCMC27C2PJK87.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMC27C2PJK87
Număr parc DCMC27C2PJK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1907 pcs Fișa cu date 1.DCMC27C2PJK87.pdf2.DCMC27C2PJK87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 27 (25 + 2 Coax)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 5A, 7.5A Tip de contact Coax and Signal