DCMA62SK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMA62SK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 578 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMA62SK52
Număr parc DCMA62SK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 578 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 22-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) High Density
Materialul Shell, Finish Steel, Gold Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 62
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal