DCMA37PF0
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMA37PF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 37 M CRIMP F0 ZINC
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMA37PF0
Număr parc DCMA37PF0 Producător Cannon
cantitate valabila 3787 pcs Fișa cu date
Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated
Shell Finish Grosime - Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Tip de contact Signal
Tip conector Plug for Male Contacts Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMA37PA101
DCMA37PA101
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
In stoc: 1980 pcs
Descarca: DCMA37PA101.pdf
RFQ
DCMA37PA183F0
DCMA37PA183F0
Producători: Cannon
Descriere: DSUB 37 M CRIMP F0 ZINC
In stoc: 4737 pcs
Descarca:
RFQ
DCMA37P
DCMA37P
Producători: Bel
Descriere: DSUB 37 M CRIMP G30 ZINC
Descarca:
DCMA-62S-NMK52
DCMA-62S-NMK52
Descriere: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT