DCMA-37S-F0
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMA-37S-F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN DSUB RCPT 37POS HSG
Foi de date: DCMA-37S-F0.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMA-37S-F0
Număr parc DCMA-37S-F0 Producător Cannon
Descriere CONN DSUB RCPT 37POS HSG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5292 pcs Fișa cu date DCMA-37S-F0.pdf
Shell Finish Grosime - Serie D*MA
ambalare Bulk Alte nume 050912-0015
DCMA37SF0
IDCMA37SF0
IDCMA37SF0-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Cicluri de împerechere 200
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
Material dielectric Thermoplastic descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position