DCM37SDNMBK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM37SDNMBK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Foi de date: DCM37SDNMBK52.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 128 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCM37SDNMBK52
Număr parc DCM37SDNMBK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 128 pcs Fișa cu date DCM37SDNMBK52.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal