DCM37P1A5NA191
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM37P1A5NA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCM37P1A5NA191
Număr parc DCM37P1A5NA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5034 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Mounting Brackets descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCM37P0L4A190K87
DCM37P0L4A190K87
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
In stoc: 2946 pcs
Descarca:
RFQ
DCM37P1A5NA191K87
DCM37P1A5NA191K87
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER