DCM25W3SE
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM25W3SE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS
Foi de date: DCM25W3SE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCM25W3SE
Număr parc DCM25W3SE Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1917 pcs Fișa cu date DCM25W3SE.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax or Power)
Tipul de montare - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)