DCE37S-F179
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCE37S-F179
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCE37S-F179
Număr parc DCE37S-F179 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1331 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Wrap Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Original D
ambalare Bulk Alte nume DCE37SF179
IDCE37S-F179
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCE37S0L4A191-146
DCE37S0L4A191-146
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
In stoc: 5210 pcs
Descarca: DCE37S0L4A191-146.pdf
RFQ
DCE37PV
DCE37PV
Producători: Bel
Descriere: DSUB 37 M PCB STR CLIN G ZIN
In stoc: 3641 pcs
Descarca:
RFQ
DCE37S
DCE37S
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT