DCE37P0L2A191K87
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCE37P0L2A191K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCE37P0L2A191K87.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCE37P0L2A191K87
Număr parc DCE37P0L2A191K87 Producător Cannon
cantitate valabila 5459 pcs Fișa cu date DCE37P0L2A191K87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Original D
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal