DBMR17W2SK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMR17W2SK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Foi de date: DBMR17W2SK52.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 450 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMR17W2SK52
Număr parc DBMR17W2SK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 450 pcs Fișa cu date DBMR17W2SK52.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 17W2
Materialul Shell, Finish Steel, Gold Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 17 (15 + 2 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)