DBMP13X3SJA197X6
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMP13X3SJA197X6
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Foi de date: DBMP13X3SJA197X6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DBMP13X3SJA197X6
Număr parc DBMP13X3SJA197X6 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2268 pcs Fișa cu date DBMP13X3SJA197X6.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 5A, 7.5A Tip de contact Coax and Signal