DBMN25SNA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMN25SNA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Foi de date: DBMN25SNA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBMN25SNA101
Număr parc DBMN25SNA101 Producător Cannon
cantitate valabila 2077 pcs Fișa cu date DBMN25SNA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBMN25SNA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (4-40) Caracteristici Board Lock
descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A