DBMMZ25SY
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMMZ25SY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBMMZ25SY
Număr parc DBMMZ25SY Producător Cannon
cantitate valabila 4621 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Board Lock descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal