DBMMY-25P
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMMY-25P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date: DBMMY-25P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBMMY-25P
Număr parc DBMMY-25P Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2436 pcs Fișa cu date DBMMY-25P.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051522-0072
DBMMY25P
IDBMMY25P
IDBMMY25P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DBMMY-25P-Z
DBMMY-25P-Z
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
In stoc: 2411 pcs
Descarca: DBMMY-25P-Z.pdf
RFQ
DBMMY-25P-F
DBMMY-25P-F
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER