DBMMG13X3PJK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMMG13X3PJK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMMG13X3PJK87
Număr parc DBMMG13X3PJK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1176 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 5A, 7.5A Tip de contact Coax and Signal