DBMME-25S-M
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMME-25S-M
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Foi de date: DBMME-25S-M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBMME-25S-M
Număr parc DBMME-25S-M Producător Cannon
cantitate valabila 1565 pcs Fișa cu date DBMME-25S-M.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051523-0067
DBMME25SM
IDBMME25SM
IDBMME25SM-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A