DBMM13W3SK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMM13W3SK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 854 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMM13W3SK52
Număr parc DBMM13W3SK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 854 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Gold Plated Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDBMM13W3SK52
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A