DBMM13W3PA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMM13W3PA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Foi de date: DBMM13W3PA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMM13W3PA101
Număr parc DBMM13W3PA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4207 pcs Fișa cu date DBMM13W3PA101.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDBMM13W3PA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included) Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub, Combo Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DBMM13W3PD
DBMM13W3PD
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
In stoc: 4036 pcs
Descarca:
RFQ
DBMM13W3PK52
DBMM13W3PK52
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT