DBMG25SRA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMG25SRA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DBMG25SRA197
Număr parc DBMG25SRA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2346 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Board Lock, Mounting Brackets descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal