DBME25PNK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DBME25PNK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DBME25PNK87
Număr parc DBME25PNK87 Producător Cannon
cantitate valabila 4871 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal