DBMD13X3PJK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMD13X3PJK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.DBMD13X3PJK87.pdf2.DBMD13X3PJK87.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBMD13X3PJK87
Număr parc DBMD13X3PJK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5387 pcs Fișa cu date 1.DBMD13X3PJK87.pdf2.DBMD13X3PJK87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBMD13X3PJK87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax) Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata 13 (10 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 5A, 7.5A