DBMAM25PNM-F225
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMAM25PNM-F225
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DBMAM25PNM-F225
Număr parc DBMAM25PNM-F225 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2639 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Stainless Steel Serie 24308-Style, D*MAM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DBMAM25PNM-F225F0
DBMAM25PNM-F225F0
Producători: Cannon
Descriere: DSUB 25 M CRIMP G50 F0 NM SS
In stoc: 3190 pcs
Descarca:
RFQ
DBMAM25PNMB
DBMAM25PNMB
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
In stoc: 1414 pcs
Descarca:
RFQ
DBMAM25PNMBK47F0
DBMAM25PNMBK47F0
Descriere: DSUB 25 M NMB
In stoc: 982 pcs
DBMAM25PNM
DBMAM25PNM