DBMA44PNMK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMA44PNMK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 655 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMA44PNMK52
Număr parc DBMA44PNMK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 655 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 22-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 44
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal