DBMA25PK127
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBMA25PK127
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBMA25PK127
Număr parc DBMA25PK127 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3475 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal