DBM25PA190K87
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM25PA190K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBM25PA190K87
Număr parc DBM25PA190K87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3386 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBM25PA190K87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A