DBM21W1P1AFNA191
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM21W1P1AFNA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Foi de date: DBM21W1P1AFNA191.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBM21W1P1AFNA191
Număr parc DBM21W1P1AFNA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5969 pcs Fișa cu date DBM21W1P1AFNA191.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 21W1
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 21 (20 + 1 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)