DBM17W2S1B0N
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM17W2S1B0N
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 17POS
Foi de date: DBM17W2S1B0N.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBM17W2S1B0N
Număr parc DBM17W2S1B0N Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 17POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6664 pcs Fișa cu date DBM17W2S1B0N.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 17W2
Materialul Shell, Finish - Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 17 (15 + 2 Coax or Power)
Tipul de montare - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flansa Caracteristică -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)