DBM17H2SJA197
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM17H2SJA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Foi de date: 1.DBM17H2SJA197.pdf2.DBM17H2SJA197.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBM17H2SJA197
Număr parc DBM17H2SJA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1684 pcs Fișa cu date 1.DBM17H2SJA197.pdf2.DBM17H2SJA197.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 17W2
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBM17H2SJA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 17 (15 + 2 Power) Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A, 40A