DBM13W3PNMBK47
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM13W3PNMBK47
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS
Foi de date: DBM13W3PNMBK47.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 726 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBM13W3PNMBK47
Număr parc DBM13W3PNMBK47 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 726 pcs Fișa cu date DBM13W3PNMBK47.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish - Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power)
Tipul de montare - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)