DBM13W3PK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM13W3PK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Foi de date: DBM13W3PK52.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 691 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBM13W3PK52
Număr parc DBM13W3PK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 691 pcs Fișa cu date DBM13W3PK52.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Gold Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDBM13W3PK52
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (10 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A