DBM13P3P1A5NA191
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM13P3P1A5NA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Foi de date: DBM13P3P1A5NA191.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DBM13P3P1A5NA191
Număr parc DBM13P3P1A5NA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6852 pcs Fișa cu date DBM13P3P1A5NA191.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (10 + 3 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power