DB25SF179A197
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DB25SF179A197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DB25SF179A197
Număr parc DB25SF179A197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2563 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Wrap Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Original D
ambalare Bulk Alte nume IDB25SF179A197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DB25SF179AA152
DB25SF179AA152
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
In stoc: 1326 pcs
Descarca:
RFQ
DB25SH
DB25SH
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A