DB25P1A0NA191
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DB25P1A0NA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Foi de date: DB25P1A0NA191.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DB25P1A0NA191
Număr parc DB25P1A0NA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5419 pcs Fișa cu date DB25P1A0NA191.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Original D
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal