DAUY15SF0
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAUY15SF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO F0 Z
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAUY15SF0
Număr parc DAUY15SF0 Producător Cannon
Descriere DSUB 15 F CRIMP F0 D FLO F0 Z Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8143 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie D*U
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Tip de contact Signal
Tip conector Receptacle for Female Contacts Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DAUR15S
DAUR15S
Producători: Bel
Descriere: DSUB 15 F CRIMP R FLOA G30 Z