DAUK15SF0
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAUK15SF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 15 F CRIMP F0 .154 MH ZIN
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAUK15SF0
Număr parc DAUK15SF0 Producător Cannon
Descriere DSUB 15 F CRIMP F0 .154 MH ZIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15194 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie D*U
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Tip de contact Signal