DAUE15PK87F0
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAUE15PK87F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 15 M CRIMP F0 CLIN TIN
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAUE15PK87F0
Număr parc DAUE15PK87F0 Producător Cannon
Descriere DSUB 15 M CRIMP F0 CLIN TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10179 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie D*U
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Cicluri de împerechere - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Board Side (4-40)
descriere detaliata Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Tip de contact Signal
Tip conector Plug for Male Contacts Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DAUE15SFO
DAUE15SFO
Producători: Bel
Descriere: DSUB 15 F CRIMP CLIN F0 ZINC
In stoc: 15318 pcs
Descarca:
RFQ
DAUE15PK87
DAUE15PK87
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
In stoc: 7776 pcs
Descarca: DAUE15PK87.pdf
RFQ
DAUE15ST
DAUE15ST
Producători: Bel
Descriere: DSUB 15 F CRIMP CLIN F0 TIN
Descarca:
DAUE15P
DAUE15P
Descriere: DSUB 15 M CRIMP CLIN G30 ZIN
Producători: Cannon
Descarca: DAUE15P.pdf
DAUE15PBB
DAUE15PBB
DAUE15S
DAUE15S
Descriere: DSUB 15 F CRIMP CLIN G30 ZIN