DAU15PA101
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAU15PA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAU15PA101
Număr parc DAU15PA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5847 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*U
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Stamped
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DAU15P
DAU15P
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT