DAMP15PC
Prezentarea produsului
Număr parc: DAMP15PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAMP15PC
Număr parc DAMP15PC Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2983 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Mounting Brackets descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal