DAMME15PF179A101
Prezentarea produsului
Număr parc: DAMME15PF179A101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Foi de date: DAMME15PF179A101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAMME15PF179A101
Număr parc DAMME15PF179A101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1805 pcs Fișa cu date DAMME15PF179A101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Wrap Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDAMME15PF179A101
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DAMME15PF
DAMME15PF
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER