DAMK15SENMK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DAMK15SENMK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DAMK15SENMK52
Număr parc DAMK15SENMK52 Producător Cannon
cantitate valabila 5660 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDAMK15SENMK52
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A