DAME15SA191A197
Prezentarea produsului
Număr parc: DAME15SA191A197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DAME15SA191A197
Număr parc DAME15SA191A197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5438 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal