DAME15PNK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DAME15PNK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Foi de date: DAME15PNK87.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DAME15PNK87
Număr parc DAME15PNK87 Producător Cannon
cantitate valabila 6083 pcs Fișa cu date DAME15PNK87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal