DAM15P1AFNA190K87
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DAM15P1AFNA190K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DAM15P1AFNA190K87
Număr parc DAM15P1AFNA190K87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3611 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyester Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici Grounding Indents, Mounting Brackets descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal